Metamorfoza Pana Grzegorza

Z dumą i radością prezentujemy dzisiaj metamorfozę historię sukcesu naszego pacjenta z Torunia.
Pan Grzegorz zjawił się w gabinecie Dieteco Toruń w celu zgubienia kilogramów, zmiany nawyków żywieniowych i urozmaicenia swojej diety. Podczas spotkań zawsze wspierała go narzeczona. Po przeprowadzonym wywiadzie żywieniowym, zebraniu pomiarów i analizie danych z badań medycznych wspólnie ustaliliśmy cel -10 kg i określiliśmy sposób oraz czas jego realizacji.
Pierwsze efekty mogliśmy zaobserwować już po 2 tygodniach. Oprócz spadku masy ciała o ponad 2 kg zanotowaliśmy lepsze samopoczucie i większą ilość energii.
Po 3 miesiącach kuracji cel został osiągnięty! Minus 10 kg.
Jak czuje się Pan Grzegorz po swojej metamorfozie? „Moją motywacją do schudnięcia była chęć zmiany nawyków żywieniowych i lepsze samopoczucie. Początki były trudne. Odstawienie słodyczy, brak słodkich napojów gazowanych oraz pilnowanie się aby nie podjadać. W zamian za to woda, dużo owoców i warzyw. Dzięki uporowi i radom Pani Gosi schudłem 10kg w 3 miesiące. Teraz o wiele lepiej się czuję, nie mam zadyszki po wejściu na 3 piętro. Serdecznie polecam Dieteco wszystkim którzy chcą stracić parę kilogramów i zmienić swoje życie. ”
Przed nami etap stabilizacji. Pamiętajcie, że prawdziwa zmiana (metamorfoza) dotyczy nawyków żywieniowych – całą reszta to wspanialy efekt uboczny.