Metamorfoza Marty i Mateusza

Marta
Masa ciała: -16,4 kg
Tkanka tłuszczowa: -10, 2%
Obwód w talii: -15 cm

Mateusz
Masa ciała: -17,8 kg
Tkanka tłuszczowa: -9,4%
Obwód w talii: -15 cm

Przed metamorfozą:

Po metamorfozie:

Decyzję o konsultacji dietetycznej podjęliśmy wspólnie. Podyktował ją tryb życia, z którego nie byliśmy zadowoleni, brak energii i kiepskie samopoczucie. Po wnikliwych poszukiwaniach Poradnię dietetyczną znaleźliśmy w Internecie – kierowaliśmy się licznymi pozytywnymi opiniami. Pani Gosia zaleciła szczegółowe badania krwi, które okazały się nie być najlepsze, co tylko utwierdziło nas o słuszności decyzji.
Pierwsze spotkanie było długim i dokładnym wywiadem o chorobach występujących w rodzinie, o trybie życia, o planach i założeniach. Wyszliśmy z niego bardzo zadowoleni. Diety rozpisane przez panią Gosię są różnorodne, ale proste i szybkie w przygotowaniu. Pani Gosia uwzględnia wszystkie sugestie co do dań, na które mamy ochotę. Dieta kojarzyła nam się z ograniczeniami, natomiast w rzeczywistości jemy to co kiedyś, ale w innych proporcjach, zdrowo, regularnie i domowo. Efekty są bardzo zadowalające, spadają nie tylko kilogramy, ale co ważniejsze – tkanka tłuszczowa (sprawdzamy to regularnie co 2 tygodnie). Nieoceniona jest też pomoc pani Gosi podczas świąt – pyszne przepisy na lekkie zupy i dietetyczne ciasta zachwyciły całą rodzinę.
Jeśli ktoś zastanawia się nad wizytą w Poradni Dieteco niech nie czeka tak długo jak my. Energii przybyło, a kilogramów ubyło. Szybko, ale zdrowo i z rozsądkiem. I w bardzo przyjaznej atmosferze.