Jak działamy

Nasz sukces budują szczęśliwe historie setek pacjentów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu. Podczas ponad 10-letniej praktyki pomogliśmy osobom z różnymi schorzeniami, jak otyłość, niedowaga, problemy gastryczne, alergie, nowotwory, zespół policystycznych jajników itp. stosując dla nich specjalistyczne, indywidualne podejście do odżywania i pomagając im wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe. Naszą pasję propagowania zdrowego odżywiania traktujemy poważnie. Dzielimy się naszą wiedzą, którą nieustannie poszerzamy na kursach, szkoleniach i konferencjach, podczas akcji społecznych, imprez, wydarzeń których jesteśmy współorganizatorami.

Jesteśmy elastyczni – pracujemy z pacjentami w każdym wieku – z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami za każdym razem dopasowując się do ich potrzeb i budując relację, która wspomaga i ułatwia kurację. Cieszymy się, że 80% naszych klientów wybiera nas z uwagi na zaufanie, jakim obdarzyli nas ich najbliźsi polecając im nasze usługi. Respektujemy Twoje zwyczaje, styl życia i upodobania kulinarne.

Nasze diety są pyszne, inspirowane kuchnią z całego świata. Dania w diecie powtarzasz tylko na własne życzenie. Nieustannie eksperymentujemy w kuchni, aby przepisy, które proponujemy zaskakiwały smakiem, formą podania i łatwością przygotowania.

Działamy skutecznie i z pasją.

Masz apetyt na zdrową sylwetkę? Umów się na spotkanie z Dieteco.