Misja

Inwestycja w zdrowie równa się polepszeniem jakości życia i postrzegania rzeczywistości. Podstawowe prawo ekonomiczne głosi ,że inwestycja musi się zwrócić, dlatego nie jest to ani stracony czas, ani nakłady.

Współczesne tempo życia pozbawia nas możliwości analizy i dokonania wyboru z uwagi na brak czasu, wrodzone lenistwo i złe przyzwyczajenia. Żywienie z reguły schodzi wtedy na dalszy plan, głównie aby zaspokoić głód lub wynik frustracji i niepowodzeń. W takich sytuacjach wybór pada zazwyczaj na źle skomponowane menu.

Wszyscy w czasie swojej codziennej aktywności popełniamy mnóstwo błędów. Wiele drobnych błędów sumując się doprowadza do dużych, czasami niewybaczalnych, które mają wpływ na dalsze działanie. Od czasów niemowlęctwa poprzez niesamodzielność i brak doświadczenia skazani jesteśmy na potrzebną nam pomoc, dlatego my jako Dieteco pragniemy być przewodnikiem i nauczycielem w temacie właściwego odżywiania z przekonaniem, że od nas samych zależy jak być zdrowym, spełnionym i zadowolonym z życia.

Każdy z nas jest inny, dlatego pomagając naszym klientom stosujemy indywidualne podejście do nurtujących ich problemów. Staramy się dopasować najtrafniejsze rozwiązania dla danej osoby i sytuacji. Naszym priorytetem jest trafna diagnoza, skuteczna metoda i zadowolenie klienta.
Harmonijnie pracujemy nad  zmianą nawyków i upodobań poprzez retorykę i naukę zdrowego odżywiania. Doświadczenie  i zdobyta wiedza pozwala nam, wspólnie z klientem, osiągnąć sukces.